OSK Golomb

onas-2OSK Golomb specjalizuje się w szkoleniu kandydatów na kierowców, którzy ubiegają się o prawo jazdy kategorii A i B. Nasza szkoła powstała z myślą o tobie. Zapewniamy opiekę doświadczonego instruktora, który dostarczy państwu niezbędnej wiedzy teoretycznej, a także wypracuję z Państwem umiejętności praktyczne w zakresie poruszania się po drodze. Naszych kursantów przygotowujemy nie tylko do zdania egzaminu na prawo jazdy, lecz przede wszystkim do sprawnego i bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym. Oferta naszej firmy jest także skierowana do osób, które nie czują się zbyt pewnie za kierownicą. Szkolenia organizowane przez nasz ośrodek mają na celu zapoznanie klienta ze wszystkimi niespodziankami, jakie mogą pojawić się na trasach egzaminacyjnych. Kurs jest dopasowany do indywidualnych potrzeb naszego klienta.


KURS

ksiazkiW dniu rozpoczęcia kursu przeprowadzane są badania lekarskie o braku przeciwwskazań do prowadzenia pojazdu. Dotyczy to także osoby posiadającej już jakieś kategorie prawa jazdy. Honorujemy również zaświadczenia przyniesione z innych jednostek medycznych.
Kurs rozpoczyna się wykładami (30 godz. zajęć lekcyjnych po 45 min.) Po zakończeniu części teoretycznej i zdaniu egzaminu wewnętrznego, kursanci umawiani są na jazdy praktyczne. Jazdy są realizowane na:

  • KAT. „B” – samochodzie TOYOTA YARIS III 6-cio biegowa
  • KAT. „A” - motocyklu SUZUKI GLADIUS 650

Po zrealizowaniu szkolenia praktycznego kursant otrzymuje zaświa- dczenie oraz inne dokumenty, które uprawniają go do zapisania się na egzamin państwowy w WORD (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego).

WAŻNE!!!

onasPodczas szkolenia praktycznego dla KAT. „A” korzystamy z motocykla asekuracyjnego który chroni motocyklistę podczas szkolenia po mieście. W sytuacji upadku zabezpiecza miejsce zdarzenia-blokuje ruch innych pojazdów.

Kursy INDYWIDUALNY i WEEKENDOWY to indywidualne i intensy- wne szkolenie w zakresie nauki jazdy samochodem osobowym. Szkolenie to zostało w taki sposób opracowane, aby w krótkim czasie nauczyć i przygotować kandydata do samodzielnego prowadzenia pojazdu oraz zaliczenia egzaminu państwowego.
PAMIĘTAJ że Kurs indywidualny jest dostosowany do twoich potrzeb i możliwości czasowych. Można go rozpocząć w każdej chwili, a termin zajęć uzgadniany jest wcześniej indywidualnie z kursantem.