Ranking Dziennika Zachodniego

Super User włącz . Opublikowano w Uncategorised

Chcesz zdać nowy egzamin na prawo jazdy 2013? Szukasz dobrej szkoły jazdy? Według tegorocznego rankingu szkół jazdy OSK Golomb zajął 6. pozycję na śląsku wg. danych z WORD (Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego) Rybnik. W naszej szkole za pierwszym podejściem zdaje aż 42% kursantów. Podobnym wynikiem nie może pochwalić się żadna gliwicka szkoła jazdy. Wysoki współczynnik zdających osób pokazuje jaka jest prawdziwa jakość nauczania ośrodków - Piotr Górny, WORD Katowice. Więcej można przeczytać w Dzienniku Zachodnim (wydanie z 04.02.2013), na stronie Dziennika Zachodniego. Ranking dostępny także poniżej.

ranking

ZAPISZ SIĘ!

Kontakt

Super User włącz . Opublikowano w Uncategorised

Adres:

Gliwickie Centrum Handlowe GCH
(pierwsze piętro biura)
ul. Zwycięstwa 52A
44-100 Gliwice

Biuro czynne:

Od poniedziałku - piątku 12.00 - 17.00
oraz w dogodnych dla Państwa terminach po wcześniejszym uzgodnieniu daty i godziny spotkania w biurze tel. 796-055-935

Dane kontaktowe:

tel. 32 231-72-21 wew 111
kom. 603-461-761
kom. 796-055- 935
wyślij smsa o chęci udziału w kursie Prawo Jazdy , a My skontaktujemy się z Tobą.

Pozostałe:

gadu-gadu: 2378377
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
numer rachunku:
ING Bank Śląski 45 1050 1298 1000 0090 9376 9504

 

Galeria

Super User włącz . Opublikowano w Uncategorised

Podczas całego kursu nasi Kursanci uczą się prowadzić takie same pojady, w jakich zdaje się egzamin praktyczny w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, co pozwala na mniej stresujące podejście do egzaminu. Posiadamy trzy Toyoty Yaris dla kategorii B, Suzuki Gladius 650 dla kategorii A, oraz Honda CBR250 dla kategorii A1, A2.

Ośrodek

Nasz ośrodek mieści się w samym centrum Gliwic, w Gliwickim Centrum Handlowym na pierwszym piętrze (biura), ul. Zwycięstwa 52a

Ośrodek Szkolenia Kierowców Golomb Gliwice. Prawo jazdy Gliwice.

Super User włącz . Opublikowano w Uncategorised

 • OSK GOLOMB
 • OSK GOLOMB
 • OSK GOLOMB
 • OSK GOLOMB
KURS KAT.B 25-06-2018 godz.17.00 BRAK MIEJSC
KURS KAT.B 01-08-2018 godz. 17:00 BRAK MIEJSC
OBECNIE TRWAJĄ ZAPISY NA KURS 10-09-2018 r.
ZAPISY KAT. A, A2 - NON STOP
ZAPISZ SIĘ ONLINE
Nasz Ośrodek zajął pierwsze miejsce w rankingu zdawalności szkół nauki jazdy w Gliwicach, a tym samym 6-tą pozycję na Śląsku. więcej
 
 • Pojazdy egzaminacyjne !!!

  KURS PRAWO JAZDY KAT. A - szkolimy na nowym motocyklu egzaminacyjnym marki SUZUKI GLADIUS 650
 • Zaminy w przepisach

  W związku ze zmianami w sposobie zapisywania się na kursy prawa jazdy uprzejmie informujemy o konieczności wygenerowania profilu kandydata na kierowcę(PKK). W tym celu należy udać się do wła- ściwego ze wzglęgu na miejsce zameldowania Starostwa i złożyć tam wymagane dokumenty. Starostwo generuje indywidualny profil PKK z którym należy zgłosić się do OSK GOLOMB.
 • Wrzuć szósty bieg Nową Toyotą Yaris!

  Uprzejmie informujemy, że od dnia 01.01.2013r. Osk GOLOMB udostępnia kursantom możliwość realizacji jazd na nowym pojeździe egzaminacyjnym marki Toyota Yaris rocznik 2012 dla kat. B oraz na nowym pojeździe egzaminacyjnym marki SUZUKI GLADIUS 650 na kat. A. Nigdy nie zostajemy w tyle bo szkolimy dla przyjemności i z powołania.
 • “Jestem bardzo zadowolona. Pani Mirela świetnie 'wbija' do głowy wiedzę, a Pan Jacek ze stoicką cierpliwością szkolił mnie w sztuce prowadzenia. Egzamin zdałam za pierwszym razem.”

  Monika

 • “krótko: dziękuje <3 i polecam nawet najbardziej opornym kursantom ! ;) ”

  Ola

 • “Bardzo miło wspominam kurs w tym ośrodku. Bardzo polecam”

  Justyna

 • “ Świetna szkoła jazdy. Kurs odbywałam w innym OSK, a w szkole jazdy GOLOMB wykupiłam dodatkowe jazdy i muszę stwierdzić, że przez te kila godzin dodatkowych jazd ( z p. Mirelą) nauczyłam się więcej, aniżeli w poprzednim ośrodku podczas całego kursu, a co najważniejsze zyskałam pewność w prowadzeniu samochodu. Egzamin zdałam tylko i wyłącznie dzięki dodatkowym godzinom wykupionym w GOLOMB'ie...” Patrycja

 • “Witam Serdecznie. Bardzo dobrze wspominam kurs, dobra atmosfera, prowadzący jak najbardziej w porządku kompetentny i z poczuciem humoru, lepiej przygotowany do egzaminu być nie mogłem. Egzamin to była tylko formalność.”

  Piotrek

 • “ Jestem zadowolony na 102%. Jazdy dostosowane do mojego 3-zmianowego trybu pracy. Miło i rzetelnie. Kat A zdawalność 100%. Polecam Jacek to swój chłop :-)”

  Sebastian

 • “Ponieważ jestem oporny w przyswajaniu wiedzy, poszukiwałem cierpliwych instruktorów - lepiej trafić nie mogłem. Zdecydowanie, gorąco polecam!”

  Mateusz